Kúpiť MultiTrainer – e-shop

Sprievodca výberom
MultiTrainer systémov


Multitrainer  >  Novinky zo sveta multitrainerov

Novinky zo sveta multitrainerov

Multitrainer ako kompenzácia sedavého zamestnania

Multitrainer je ideálna kompenzácia sedavého zamestnania aj prevencia ďalších bolestí chrbta. Účinné cvičenie s touto jednoduchou a lacnou pomôckou vám naviac zaberie len minimum času.

Ako ľahko precvičiť celé telo? S multitrainerom!

Multitrainer - už z názvu tejto posilňovacej pomôcky je zrejmé, že precvičí celé telo, od ramien cez chrbát po nohy. Navyše je to skladný a cenovo dostupný posilňovač. Navíc je to skladný a cenově dostupný posilovač.

Multitrainer zlepšuje kondíciu aj vo vyššom veku

Rehabilitační lekári celého sveta sa zhodujú na tom, že posilňovanie predlžuje život a zvyšuje jeho kvalitu.

Nahliadnite s nami do diskusie užívateľov multitrainera

Veľká výhoda doby internetovej je tá, že na čokoľvek sa potrebujete opýtať, ihneď tak môžete urobiť. Jedného dňa sa v diskusii na Bike-forum spýtal užívateľ s prezývkou Ripal ostatných na skúsenosti s multitrainerom.

Ach, to dlhé sedenie... Čo s tým? Vyskúšajte multitrainer!

Multitrainer je skvelá pomôcka na posilnenie chrbta pri sedavom zamestnaní. Ľahko sa používa, je skladný a zaobstaráte ho lacno.

Večný tréner - multitrainer za 29,10 €

Závesný posilňovací systém inSPORTline Multitrainer NG stojí aktuálne v e-shope len 29,10 €.

Multitrainer z e-shopu: Len čo dorazil, už visel na strome!

Multitrainery patrí medzi populárne doplnky pre posilňovanie vlastnou váhou. Niektorí budúci užívatelia sa ich po objednávke v e-shope nemôžu dočkať.

Posilňovanie vlastnou váhou pre začiatočníkov s MultiTrainer Basic

Závesný posilňovací systém inSPORTline Multitrainer Basic kúpite aktuálne za púhych 10 e[r. Tento MultiTrainer s nosnosťou 120 kg a dĺžkou popruhov 82 až 132 cm slúži na rýchle pretiahnutie tela a posilňovanie vlastnou hmotnosťou.

Top 5 cvikov na multitraineri

Multitrainer je hit! Cvičí sa na ňom doma, v parkoch, odporúčajú ho výživoví poradcovia. Táto pomôcka pre posilňovanie vlastným telom je ľahká, na uchytenie stačí jeden pevný bod a precvičíte s ňou "celého človeka".

Ako správne dýchať pri cvičení na multitraineri?

Správne dýchanie je základ dobrého zdravia a dvojnásobne to platí pre cvičenie a športovanie. Správne dýchanie dokáže podporiť funkciu vnútorných orgánov, zbaviť bolesti chrbta, zoštíhliť pás a odbúrať stres.

Odporúčame závesné systémy MultiTrainer